Kariéra

Kariéra

Přípravář/ka staveb – junior

Náplň práce:

  • objednávání stavebních materiálů
  • aktivní komunikace s dodavateli a stavbyvedoucími pro bezproblémový průběh staveb
  • vyhledávání spolehlivých dodavatelů pro nové projekty
  • poptávání cenových nabídek
  • vyhodnocování dodavatelů materiálů a nabídek subdodavatelů

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • technické myšlení, čtení a orientace v projektové dokumentaci
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • schopnost samostatného řešení problémů, pečlivost, zodpovědnost
  • organizační a komunikační schopnosti
  • aktivní přístup, logické myšlení a ochota práce v týmu

Výhodou je:

  • SŠ vzdělání stavebního zaměření
  • praxe v oblasti technické přípravy staveb

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost odborného i kariérního růstu
  • práce je vhodná i pro absolventy

V případě zájmu zasílejte své životopisy a motivační dopis na emailovou adresu: info@pdvstavby.com

Parťák

  • odpovědnost za dodržování pracovní i technologické kázně
  • koordinace subdodavatelů
  • vedení a zadávání práce stavebním dělníkům
  • kontrola dodržování BOZP a PO na stavbách dle platné legislativy

Požadujeme:

  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a komunikativnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • řidičský průkaz skupiny B

Mzda:

  • dle praxe a zkušeností

Firemní benefity:

  • 1 směna
  • volné víkendy
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní spoření

Dělník

  • realizace zakázek v oblasti kanalizace, voda, ČOV
  • montáže potrubí vodovodů a kanalizací
  • výkopové práce
  • práce v terénu

Požadujeme:

  • praxe v oboru (výhodou)
  • dobrá fyzická zdatnost
  • manuální zručnost

Mzda:

  • 1 směna